محل تبلیغات شما

"دیدن یک دوست قدیمی "

می خواهم شما را با یک اثر نوستالژیک بسیار جذاب و بازسازی یک اثر کلاسیک آشنا کنم  .
گرچه بدیهی است که اثر نوستالژیک بسیار جذّاب "بازگشت مری پاپینز" نیاز به معرفی نداره، اما اشاره یی هر چند کوتاه و گذرا به این فیلم مسحور کننده خالی از لطف نیست .
خب ،  در این سری ، "مایکل" و "جین" بزرگ شدند و "مایکل" و سه بچه او و خدمتکارشان، "الن"، را می‌بینیم که در Cherry Tree Lane زندگی می‌کنن. وقتی که "مایکل" از فقدان همسرش رنج می‌برد، "مری پاپینز"، پرستار بچه، وارد زندگی خانواده "بانکس" می‌شه و به همراه مشعل‌دان خوش‌بین خیابان، "جک"، از توانایی‌های جادویی خود برای بازگشت شادی و خوشحالی گم شده در زندگی‌شان کمک می‌گیره. "مری پاپینز" نیز کودکان را با شخصیت‌های شاد و خنده‌داری مانند "تاپسی" آشنا می‌کنه.
مشخصه که "بازگشت مری پاپینز" با عشق بسیار زیادی ساخته شده و من آن را به شخصه تحسین میکنم 
یک اثر بسیار زیبا و خاطره انگیز که به طرز فوق العاده  زیبایی می تونه تمام حس های زیبایی قسمت اوّل را دوباره به یادتون بیاره
فیلمی که در حین تماشای آن ، متوجّه می شوید که هم نوستالژی و هم نوآوری زیاد در آن دیده می شود .
بدون شک نقش آفرینی درخشان  بانو "امیلی بلانت" در نقش "مری پاپینز" از نقاط قوت فیلم محسوب میشه 
شاید موسیقی های فیلم بر خلاف نسخه ی اصلی به یاد ماندنی نخواهد بود ، اما به اعتقاد بنده،  موسیقی متن فیلم را که موسیقی های کاملا مختص به خودش را دارد ، را میتوانم از نقاط مثبت این اثر در نظر بگیرم.
البته بخشی از فیلم که توسط انیمیشن متفاوتی روایت می شه ، یکی از بخش های بسیار جالب فیلم محسوب می شه.
در ضمن رنگ و لعاب فیلم ( رنگ پردازی فیلم ) واقعا مسحور کننده هست
شاید اگر نسخه ی اصلی فیلم را به یاد نیاورید ، این فیلم خیلی موفق به نظر بیاید ، گرچه مشکل اصلی "بازگشت مری پاپینز"  تکیه زیاده از حد روی نسخه ی اصلی باشد. 
به هر حال اگر فیلم اصلی "مری پاپینز" را ندیده باشید ، "بازگشت مری پاپینز" برایتان تازه و پر جنب و جوش باشد و از دیدن آن حتما راضی خواهید بود. 

"بازگشت مری پاپینز"

زیرنویس فارسی فیلم Detective Conan Movie 20 - The Darkest Nightmare

زیرنویس فارسی انیمه ی The Boy and The Beast

، ,فیلم ,مری ,پاپینز ,اصلی ,اثر ,مری پاپینز ,بازگشت مری ,نسخه ی ,ی اصلی ,فیلم محسوب

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Nelly's notes ✿♚♛♩♫ ســــرزمیـــــنــــ جــــــادویـــــــــــیـــ ♩♫♚♛✿ تفریحات سالم به نام پـــــروردگـــــــار ِ آفریدگان naudokolci یوفا فوتبال contfurtito انجام پروژه های database حسابداران ایران ❤داستان های معجزه آسا❤